Kotły

Oferujemy Państwu ekologiczne kotły spełniające normy emisyjne określone przez wydane w 2016 roku rozporządzenie ówczesnego Ministra Rozwoju i Finansów późniejszymi zmianami.

Od 1 października 2017 roku zakazana jest produkcja kotłów na paliwa stałe klasy niższej niż 5. Rozporządzenie jest środkiem mającym na celu skutecznie ograniczyć wysoką emisję spalin, czyli zanieczyszczeń pochodzących w większości z gospodarstw domowych produkowanych przez domowe piece opałowe.W naszej firmie kupisz tylko kotły spełniające wszystkie aktualnie obowiązujące normy. Oferujemy sprawdzone kotły po cenach producentów – jesteśmy przedstawicielem kilku wiodących marek w Polsce.
Mamy w ofercie kotły, które można kupić z dotacją w ramach tych programów. Czyste powietrze jest naszym wspólnym dobrem, o które trzeba dbać. Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w doborze takiego kotła albo nawet całego systemu grzewczego dopasowanego do budynku i budżetu przeznaczonego na doposażenie budynku. Wszystkie dostępne urządzenia grzewcze spełniają co najmniej 5 kategorię emisyjności.

Przypominamy, że uruchamiane są różne programy mające na celu dofinansowanie zakupu i montażu ekologicznych źródeł ciepła. Oferujemy również kotły na gaz, olej, stylowe kominki oraz pompy ciepła, czy solary. Służymy fachowym doradztwem i w zakresie doboru najbardziej efektywnego ogrzewania do Twojego domu. Można zamówić i kupić u nas dofinansowany w ramach, któregoś z programów system grzewczy.

Kotły na paliwo stałe:

     DEFROKotły gazowe i olejowe: